BMW představilo nové technologie odemykání pomocí smartphonu

BMW představilo nové technologie odemykání pomocí smartphonu
Rubriky Články

Zaměření na zákazníka a jeho požadavky je základem prezentace BMW Group, která na letošním Mobile World Congress v Barceloně představuje další kroky na cestě k digitální a inteligentní konektivitě mezi řidičem a vozidlem.

V roce 2018 bude představena další praktická digitální služba, která dále podpoří automaticky fungující konektivitu. BMW Digital Key umožní otevření vozu BMW pomocí chytrého telefonu. Navíc bude možné sdílet s dalšími uživateli až pět digitálních kopií klíče.

Široce dostupná konektivita bude v budoucnu patřit mezi základní předpoklady pro autonomní řízení. Tuto oblast prezentuje venkovní části stánku BMW Group elektromobil BMW i3, který je předváděn na akci jako součást expozice navržené jako demonstrace pro blízkou budoucnost připraveného autonomního řízení.

Na veletrhu byl představen také nový technologický přístup ke konektivitě mezi chytrými telefony a vozidly. Brzy bude možné díky systému eSIM zahrnout vozidlo do existující telefonní smlouvy uživatele, což vydláždí cestu pro celou řadu rozmanitých funkcí.

Zdroj: tiskové zprávy

Šéfredaktor
fojtik@goingelectric.cz

%d blogerům se to líbí: