Na veletrhu CES 2018 se představí nový Hyundai s vodíkovým pohonem

Na veletrhu CES 2018 se představí nový Hyundai s vodíkovým pohonem
Rubriky Články
Hyundai Motor připravil pro letošní veletrh spotřební elektroniky CES 2018 velké překvapení. Na tradiční největší přehlídce svého druhu, která se koná v Las Vegas, představí nové vozidlo poháněné elektřinou z vodíkových palivových článků.
Novinka je vybavena špičkovými technologiemi Advanced Driver Assistance System (ADAS) a vůz je tak dalším přírůstkem do rodiny vozidel Hyundai s ekologickým pohonem. Automobilka tímto krokem pokračuje v naplňování své vize čisté mobility na celém světě.
Společně s vylepšenou technologií získávání energie z vodíkových palivových článků, jejichž jedinou odpadní látkou je čistá voda, Hyundai představí i nový způsob rozpoznávání a ovládání hlasem či gesty. Součástí tohoto systému má být například inteligentní propojení vozu s domem.
Tisková konference Hyundai se uskuteční 8. ledna v Mandalay Bay v 15:00. Celý průběh konference bude možné sledovat živě na kanálu YouTube. Na tiskové konferenci se mimo jiné představí i generální ředitel společnosti Aurora Chris Urmson, který přiblíží detaily společného výzkumu a vývoje technologie autonomního řízení.
Majda Kolašínová

Zástupce šéfredaktora

kolasinova@goingelectric.cz

%d blogerům se to líbí: