BMW X7 iPerformance

BMW X7 iPerformance
Rubriky Novinky, Starší článek

Odhalením konceptu BMW X7 iPerformance ve Frankfurtu nad Mohanem BMW Group představila zcela nové pojetí luxusu v podání mnichovské značky. Koncept X7 iPerformance ztělesňuje toto pojetí ve formě výrazného exteriéru, tvořeného záměrně soustředěnými křivkami, a kombinuje ho s velkorysým šestimístným interiérem, zredukovaným na to nejzákladnější: elementární tvary, špičkové materiály a nejmodernější technologie.

Označení iPerformance prozrazuje přítomnost technologine eDrive, která je spojená se zážehovým motorem BMW TwinPower Turbo. Společně tak tvoří dynamickou plug-in hybridní pohonnou jednotku. Pod kapotou najde sídlo dvoulitrový čtyřválec, který si bude rozumět s elektromotorem a akumulátorem o kapacitě 9,2 kWh. V nabídce je taky nejsilnější motorizace s 4,4 litrovým motorem V8 s 445ti koňmi.

Tato studie nabízí unikátní pohled na podobu sériového vozu, který se představí v roce 2018. Připravovaný vůz BMW X7 je součástí největší modelové ofenzivy v historii značky. BMW Group se snaží podstatně zvýšit sví tržby a zisky v kategorii luxusních aut, a BMW X7 v tomto ohledu hraje klíčovou roli. Nová vlajková loď rodiny X rozšiřuje nabídku BMW v kategorii luxusních vozů a redefinuje koncepci luxusu značky BMW.

Zdroj

 

Redaktor
pospisil@goingelectric.cz

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: