Velké změny přichází! Přivítejte nový GoingElectric 2.0

Velké změny přichází! Přivítejte nový GoingElectric 2.0
Rubriky Články

Vážení čtenáři a fanoušci GoingElectric.cz, po delší odmlce jsme zpět a to rovnou se zbrusu novým webem. Přípravy na novém GoingElectric probíhaly od léta 2017, avšak jednalo se spíše o modernizaci webu. Po technických problémech jsme se však rozhodli pro razantní krok – začít zcela od nuly a vytvořit z blogu zbrusu nový web, který přijde s novým revolučním designem, bude uživatelsky přívětivější a především bude dostupný pro všechny platformy, ať už PC, mobilní telefon či tablet. Modernizací taky prošlo logo webu, které je teď nově zjednodušené.

Oproti starému webu GoingElectric.cz nezůstal kámen na kameni, ať co se týče kódování webu, tak designu. S grafickým návrhem a kódováním si poradili kluci z KLEIN&BLADSKY SYSTEMS a inspirace byla čerpána především ze zahraničích webů. Důraz byl kladen především na jednoduchost a uživatelskou přívětivost. Základ webu tak tvoří hlavička, která se změnila do barev modré, avšak nově v sobě skrývá pět základních kategorií. Vpravo pak nechybí ikonka lupy pro vyhledávání v obsahu webu.

Po otevření článku, zprávy či recenze je k vidění velký náhledový obrázek opět s informacemi, jako je datum publikace či autor. V závěru každého článku pak nechybí informace o zdroji, jednotlivé tagy a možnost zanechat komentář.

Koncepční změnou prošli především recenze, které nově zobrazují tabulku s technickými specifikacemi, nové hodnocené kategorie a zcela v závěru inovované hodnocení doplněné o klady a zápory. Novinkou jsou testy multimediálních systémů automobilů, kterým se budeme nově věnovat. Celkový směr webu se ale nijak razantně nemění – stále chceme být web, který vás bude informovat o novinkách ze světa elektromobilů, a budeme vám nadále přinášet zajímavé články a testy, a to nejen z oblasti elektromobility.

Těšit se můžete na zajímavé aktuality, články a recenze od Martina StrakaMagdalény KolašínovéMarka Pospíšila a Michala Píšaly.

V závěru můžeme prozradit, že toto je jen začátek toho co jsme pro vás připravili. Chystáme další zajímavé magazíny z dílny Klein&Bladsky SYSTEMS. Máte se na co těšit.

Sledovat nás můžete nadále i na sociálních sítích, konkrétně na FacebookuInstagramu, a brzy i na našem kanále  YouTube.

Pevně věříme že se vám nový GoingElectric.cz líbí, že vás náš obsah bude i nadále bavit a těšíme se na spolupráci v roce 2017!

Velké poděkování patří firmě Klein&Bladsky SYSTEMS.

V komentářích pod článkem nám můžete zanechat vaše hodnocení, případně se s námi podělit o vaše připomínky.

Šéfredaktor
fojtik@goingelectric.cz

1 komentář u “Velké změny přichází! Přivítejte nový GoingElectric 2.0

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: