Xiaomi nabízí svoji chytrou žárovku za rekordně nízkou cenu

Xiaomi nabízí svoji chytrou žárovku za rekordně nízkou cenu
Rubriky Chytrá domácnost

Inteligentní domácnost za vás nemusí jen uklízet nebo kontrolovat kolik stupňů máte v ložnici. Může plnit i mnohem příjemnějších funkcí, kterou oceníte nejen vy, ale i ostatní členové domácnosti. Skvělým příkladem jsou inteligentní světla od výrobce Xiaomi.

Xiaomi Yeelight tak zní celý název chytré žárovky, dokáže zobrazit až 16 milionů různých barev. Něco podobného na evropském trhu nabízí Philips se zařízením Hue, které jsou mnohem, mnohem dražší. Konkurenci Xiaomi může dělat také švédská značka IKEA. Ta nabízí svoje populární žárovky s označením TRÅDFRI, které letos v létě aktualizovala pro kompatibilitu s Google Assistant, Amazon Alexa a HomeKit od Applu.

Barvu světla a ovládání jasu vybíráte pomocí aplikace od Xiaomi. Aplikace podporuje oba operační systémy Android (4.3 a vyšší) a iOS (iOS 8.0 a novější). Žárovky nabízejí při 9W až 600 lumenů světelnosti, a životnost jedné žárovky je až 11 let.

A teď cena. Ta je velmi nízká na to co všechno žárovka umí. V obchodě TomTop je k dostání za neuvěřitelných 16 € v přepočtu něco málo přes 400,- Kč

Zdroj

Redaktor
strak@goingelectric.cz

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: