Elektromobil Tesla Model 3 bude předán prvním 30-ti majitelům. Sledujte událost on-line!

Elektromobil Tesla Model 3 bude předán prvním 30-ti majitelům. Sledujte událost on-line!
Rubriky Novinky

Čekání na elektromobil Tesla Model 3 je téměř u konce. Cenově dostupnější model inovativní společnosti Tesla, která postupně mění zažité způsoby osobní dopravy, poputuje prvním 30-ti majitelům.

Je známo, že prvními majiteli vozů Tesla budou zaměstnanci společnosti Tesla Motors. V pořadníku svítí více než 374 000 objednávek a navíc další přibývají a vypadá to, že i přibývat budou.

Tesla Model 3 je nesmírně očekávaným elektromobilem. Asi nikdy v historii automobilismu se nečekalo na žádný sedan střední třídy tak dlouho, a s takovým zájmem.

V Tesle to vědí a proto si připravili živý video přenos. Předávání vozidel Tesla Model 3 se tak můžete zúčastnit prostřednictvím obrazovky počítače nebo smartphonu. Již nyní je jasné, že událost přitáhne velký počet diváků. Všichni jsou zvědaví například na finální podobu interiéru, který jsme až dosud neměli možnost pořádně vidět. Tesla, respektive čerství majitelé elektromobilu Model 3, zároveň jistě ukáží každý detail vozidla a jeho unikátní funkce.

tesla model 3

Událost si budeme moci samozřejmě podívat i z našich končin a to online! Odkaz na živý video přenos ještě neexistuje. Doplníme ho ale hned, jak ho Tesla zveřejní. Livestream bude s největší pravděpodobností dostupný na webu YouTube a také na oficiální stránce tesla.com.

Musíme si ale přivstat. Předávání Tesla Model 3 proběhne v pátek ve večerních hodinách pacifického času. U nás bude v té době sobota a krátce před šestou ráno.

Velkým fanouškem Tesly to ale jistě vadit nebude a ti méně oddaní si vystačí i se záznamem z akce.

Zdroj

Šéfredaktor
fojtik@goingelectric.cz

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: