Tesla prodlužuje neomezené nabíjení na Superchargerech zdarma!

Tesla prodlužuje neomezené nabíjení na Superchargerech zdarma!
Rubriky Články

Tesla si v poslední době hraje z různými způsoby používání Superchargerů. Majitelé Tesel, kteří si koupili auto před posledním únorem tohoto roku si mohou užívat neomezeného dobíjení po celé síti těchto rychlých nabíječek, které zvládnou dobít Model S nebo X během půl hodiny. V březnu ale přišla změna a noví majitelé dostali ke své Tesle zdarma 400 kWh, které si mohou nabít přes síť Superchagerů. To by mělo stačit na zhruba 1500 kilometrů. Takže dovolená autem v Itálii může být pořád zdarma. Těchto 400 kWh se obnovuje každý rok. Pokud bude potřeba nabíjet přes Supercharger více, tak je to pořád možné. Jen je za to potřeba platit. Cena záleží na zemi ve které se nabíječka nachází.

Toto omezení ale Tesla před nějakou dobou zrušila, a tak všichni majitelé Tesel mají nabíjení pomocí Superchargerů pořád zdarma. Před pár dny Tesla zveřejnila datum, od kterého bude toto nabíjení opět zpoplatněno. Bude to pro auta pořízena do 31. Prosince 2017. Bohužel se tato akce nevztahuje na majitele Modelu 3 (pokud předtím nevlastnili Model S nebo Model X). Pro Model 3 by totiž měl být od začátku již známý systém 400 kWh zdarma a dál zpoplatněno. To ale zatím potvrzeno nebylo.

 

Dále bude možné získat rychlodobíjení přes Superchargery zdarma pouze pomocí doporučujících kódů (referal program). Je také dobré říct, že majitelé, kteří si koupili auto před posledním únorem 2017 mají toto dobíjení zdarma do konce života majitele. Zbytek má Supercharging zdarma pouze pro dobu vlastnění současného auta.

Bývalý redaktor

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: