Proč budu psát blog.

Proč budu psát blog.
Rubriky Články

Nikdy jsem si nemyslel, že začnu psát blog. Ale stalo se tak a mám pro to mraky důvodů. V poslední době mě prostě uchvátila elektrická auta a všechno, co se kolem nich točí. Hned na začátek musím zdůraznit, že nejsem žádný ekoterorista a nic takového…nebudu tady psát o tom, jak elektroauta dělají dobře ledním medvědům a nic podobného. Jen mě prostě baví ta technologie a její vývoj.

A že je rozhodně o čem psát. Na tomto blogu bych chtěl hlavně psát o tom co zajímá mě, a pokud se najde někdo, kdo bude mít podobný zájem, bude to super. Je rozhodně o čem psát. Od nejrůznějších zdrojů elektřiny, přes její úložiště, její využití, všechny typy elektromobilů, až třeba po elektrokola. Není toho rozhodně málo.

Co psaním GoingElectric chci dosáhnout? Chtěl bych použít tento blog k tomu, aby mě co nejvíce přiblížil světu elektromobility a pokud se někdy stane, že mi někdo půjčí elektroauto jen proto, abych se s ním projel a pak o něm tady napsal pár vět, tak to bude splnění mého drobného snu.

A co na této stránce vůbec najdete? Budu se k Vám snažit dostat novinky ze světa elektromobility, nějaké pokud možno informativní analýzy a hlavně doufám, že se mi povede co nejvíce testů elektroaut a ostatních elektrických dopravních prostředků (ale test tramvaje nebo metra tady asi nenajdete…)

Mým cílem je napsat dva články týdně, tak snad to vyjde.

 

Jinak pokud nechcete přijít o novinky z GoingElectric, tak ho sledujte na Facebooku, Twitteru a hlavně Instagramu, tam totiž budu přidávat ještě o trochu jíný obsah.

 

Díky za přečtení a stay tuned!

 

Tonda

 

 

Bývalý redaktor

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: